Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt med inskription, 1904, osignerad, etsning, ca 17x11 cm

791722

2020-07-09