Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Mrs Granberg, signerad och daterad Zorn 1903 i trycket, etsning, 17,5x12 cm

gulnad

791729

2020-07-09