Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Mrs Granberg, signerad och daterad Zorn 1903 i trycket, etsning, 17,5x12 cm
gulnad
791729
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här