Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Den gula stolen, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 46x38 cm

791732

2020-07-10