Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, bestående av 4 stolar samt bord, AB Linde Nilsson, fanerad i valnöt och teak, bordets höjd 73, diameter 140x100, 2 iläggskivor med sarg á 45, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage ochfläckar

791755

2020-07-08