Spegelbricka Murano

Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano
Spegelbricka Murano

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SPEGELBRICKA, Murano, Italien, 1900-talets mitt/andra hälft, blästrad dekor, handtag i mässing, mått ca 38x21cm

Smärre slitage

791757

2020-07-09