Skulpturer Afrika

Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika
Skulpturer Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st., Afrika, 1900-tal, skurna i trä samt svärtade, höjd ca 32 samt 47 cm

Torrsprickor, slitage

791758

2020-07-11