Omega fickur silver

Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

OMEGA, fickur, 2 st, silver 800/1000, innerboett i silver, ankargång, boettnummer 7698984 samt verknummer 6235986, den andra med boettnummer 4167692 (saknar verknummer), diameter 5 cm.

Bruksslitage, en urtavla med lagningar och sprickor., en bakboett med gravyr, en av dem defekt, SAV garanterat ej funktionen.

791762

2020-08-27