Omega fickur silver
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
OMEGA, fickur, 2 st, silver 800/1000, innerboett i silver, ankargång, boettnummer 7698984 samt verknummer 6235986, den andra med boettnummer 4167692 (saknar verknummer), diameter 5 cm.
Bruksslitage, en urtavla med lagningar och sprickor., en bakboett med gravyr, en av dem defekt, SAV garanterat ej funktionen.
791762
2020-08-27