Must de Cartier armbandsur

Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur
Must de Cartier armbandsur

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

CARTIER, Must de Cartier, armbandsur, 30 mm, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderrem och spänne ej urpsrungliga, boettnr 17 010283

Bruksslitage.

791771

2020-08-16