Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin
2020-07-10
791793
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page & Robert Plant, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 12 Mars, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Oramad