Stolar Tua Ab

Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab
Stolar Tua Ab

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, Tua Ab, Tibro, daterade 1994, kromad benställning, ljusbrunt skinn, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, några fläckar

791814

2020-07-10