Sparbössor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPARBÖSSOR, ca 14 st, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, plast, metall, porslin m.m höjd 33-6 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och avskavd färg
791821
2020-07-10