Sparbössor

Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPARBÖSSOR, ca 14 st, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, plast, metall, porslin m.m höjd 33-6 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och avskavd färg

791821

2020-07-10