Gottfrid Öfverman Stockholm

Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm
Gottfrid Öfverman Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOTTFRID ÖFVERMAN, (1900-TAL), "Gamla Stockholm, Hornskroken på 1800-talet", olja på pannå 38x59 cm, signerad och daterad 1938

Repor, slitage

791822

2020-07-10