Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): "Aurora", olja på pannå, monogramsignerad, bildmått 50x60 cm
Framstår i gott skick
791825
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här