Gösta Nordblad oljemålning

Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stadsexteriör, signerad samt daterad 1920, olja på duk, ca 63x51 cm

Zustandsbeschreibung

791830

2020-07-10