Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stadsexteriör, signerad samt daterad 1920, olja på duk, ca 63x51 cm
Zustandsbeschreibung
791830
2020-07-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner