Alf Svensson takarmatur 1950-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
ALF SVENSSON, modell T-19/3, takarmatur, för Bergboms, 1950-tal, mässing, genombrutna skärmar i grålackerad plåt, totalt sex ljuspunkter, höjd 68 cm, diameter ca 55 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage
791834
2020-07-10