Alf Svensson takarmatur 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 500 SEK

ALF SVENSSON, modell T-19/3, takarmatur, för Bergboms, 1950-tal, mässing, genombrutna skärmar i grålackerad plåt, totalt sex ljuspunkter, höjd 68 cm, diameter ca 55 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage

791834

2020-07-10