Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, märken
791835
2020-07-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner