Maria med Jesusbarnet

Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

150 EUR

SKULPTUR, skuret trä, troligen tidigt 1900-tal, bemålad. Maria med Jesusbarnet, höjd 31,5 + 14 cm

Små skador

791836

2020-08-09