Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
150 EUR
SKULPTUR, skuret trä, troligen tidigt 1900-tal, bemålad. Maria med Jesusbarnet, höjd 31,5 + 14 cm
Små skador
791836
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här