Arne Cassel oljemålning

Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ARNE CASSEL (1898-1965): Landskap med regnbåge, signerad samt daterad 1947, olja på duk, ca 48x64 cm

791839

2020-07-10