Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SIDOBORD / LAMPBORD, (2), 1900-talets andra hälft, mässing och rökfärgat glas, höjd 63, 43x43 cm
Bruksslitage, ställvis repor, mindre avslag på kander eller hörnparti
791843
2020-07-10