Sidobord i mässing

Sidobord i mässing
Sidobord i mässing
Sidobord i mässing
Sidobord i mässing
Sidobord i mässing
Sidobord i mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SIDOBORD / LAMPBORD, (2), 1900-talets andra hälft, mässing och rökfärgat glas, höjd 63, 43x43 cm

Bruksslitage, ställvis repor, mindre avslag på kander eller hörnparti

791843

2020-07-10