Två Ryska ritningar

Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar
Två Ryska ritningar

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

AKVARELLER/RITNINGAR, 2 st, Ryssland 1800-talts slut, ramarna 54 x 36 cm och 57,5 x 42 cm

Fukt skador

791846

2020-08-09