Ulrika Hydman Vallien litografi
2020-07-12
791848
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), färglitografi, komposition, signerad Ulrica HV, numrerad 274/290, bildmått ca 42x35 cm
Ej examinerad ur ram