Ulrika Hydman Vallien litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), färglitografi, komposition, signerad Ulrica HV, numrerad 274/290, bildmått ca 42x35 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
791848
Päivämäärä:
2020-07-12