Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), färglitografi, komposition, signerad Ulrica HV, numrerad 274/290, bildmått ca 42x35 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

791848

Päivämäärä:

2020-07-12