Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SABEL, presisk, Qajar, stålfäste med blomsterdekor, spår av förgyllning, böjd klinga med skrift samt skålslipning, tunn blodrand utmed klingrygg, längd ca 83 cm

Slitage, klinga med hack

791862

2020-09-11