Sabel
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SABEL, presisk, Qajar, stålfäste med blomsterdekor, spår av förgyllning, böjd klinga med skrift samt skålslipning, tunn blodrand utmed klingrygg, längd ca 83 cm
Slitage, klinga med hack
791862
2020-09-11