Khyberkniv
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KHYBERKNIV, 1800-tal, klinga med förstärkt rygg, fäste i stål, med kavelplattor i ben, läderklädd balja, längd 73 cm
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar
Kuntoraportti
Skador, balja maskstungen, beslag till balja saknas
791878
Päivämäärä:
2020-09-11