Quama

Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama
Quama

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

QUAMA, persisk, 1800-tal, damaskerad klinga med tre blodrännor, kavelplattor i horn, svart läderklädd balja, längd ca 55,5 cm

Sliatge, fäste med skador

791880

2020-09-11