Gunnar Svensson akvarell

Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell
Gunnar Svensson akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): (2) Stilleben med blommor i kruka, ej signerad, krukan på målningen medföljer, akvarell, ca 54x35, krukans höjd 19,5 cm

791882

2020-07-09