Grindar gjutjärn

Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GRINDAR, tidigt 1900-tal, gjutjärn, 3 dlr, ca 140x78 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Kuntoraportti

Bruksslitage

791889

Päivämäärä:

2020-07-15