Grindar gjutjärn
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GRINDAR, tidigt 1900-tal, gjutjärn, 3 dlr, ca 140x78 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Kuntoraportti
Bruksslitage
791889
Päivämäärä:
2020-07-15