Mockaskedar 2 olika modeller silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MOCKASKEDAR, 12 st., silver/900, skaft med dekor av kaffebönor, kängd 11 cm, vikt 157 g, i etui
SAMESKEDAR, 12 st., silver, delvis Kjellins, Umeå 1940/50-tal, olika årsstämplar och tillverkare, längd 10,5 cm, vikt ca 156 g, etui
Kuntoraportti
791902
Päivämäärä:
2020-07-08