Figuriner porslin

Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, Scheibe-Alsbach, 1900-tal, polykromt bemålade, föreställande "Garde Imperiale", höjd ca 29 cm

Smärre slitage, skadad fot, trumpinne saknas, nagg på öra

791908

2020-07-07