Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA, 1930/40-tal, skåpdörr, invändigt med hyllplan i masurbjörk, stomme med björkfanér, höjd ca 90, 110x28 cm, nyckel finns

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Kuntoraportti

Bruksslitage

791913

Päivämäärä:

2020-07-15