Bokhylla
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, 1930/40-tal, skåpdörr, invändigt med hyllplan i masurbjörk, stomme med björkfanér, höjd ca 90, 110x28 cm, nyckel finns
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Kuntoraportti
Bruksslitage
791913
Päivämäärä:
2020-07-15