Tauno Rautapalo-Rapp

Tauno Rautapalo-Rapp
Tauno Rautapalo-Rapp
Tauno Rautapalo-Rapp
Tauno Rautapalo-Rapp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAUNO RAUTAPALO-RAPP (Finland, 1914-1998) olja på pannå, signerad och daterad -67, Vy från södern, 40,5 x 33,5 cm.

791935

2020-07-07