Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Luxo A/S, Norge, 1960-tal, FL-40, metall, höjd 39 cm.

Bruksslitage, intryckningar, märken

791939

2020-07-07