Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CATRINE NÄSMARK (född 1970): "Auroras färd över himlavalvet", signerad Näsmark, olja på pannå med lysdioder, 120x250 cm
Zustandsbeschreibung
791943
2020-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner