Karmstol pall rokokostil

Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil
Karmstol pall rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, PALL, 2 STOLAR, rokokostil, 1900-tal, betsade, textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, fläckar

791944

2020-07-09