Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad samt numrerad 209/360, ca 65x43 cm

Kuntoraportti

791956

Päivämäärä:

2020-07-09