Olle Olsson Hagalund litografi
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad samt numrerad 209/360, ca 65x43 cm
Kuntoraportti
791956
Päivämäärä:
2020-07-09