Salongsgrupp nyrenässans

Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr, nyrenässans, skuren dekor, mahogny, fast stoppad klädsel, främre ben med hjultrissor, bestående av: soffa, bord, 4 stolar samt 1 par fåtöljer, soffans längd ca 143 cm

Skador, slitage

791957

2020-07-13