Inge Schiöler
Klubbat för:
34 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
INGE SCHIÖLER (1908-1971): segelbåtar till havs, olja på duk, signerad, bildmått 19x24 cm
Kuntoraportti
Framstår i gott skick
791966
Päivämäärä:
2020-08-16