Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

34 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

INGE SCHIÖLER (1908-1971): segelbåtar till havs, olja på duk, signerad, bildmått 19x24 cm

Kuntoraportti

Framstår i gott skick

791966

Päivämäärä:

2020-08-16