Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETSNINGAR, 3 st, 1700/1800-tal, med motiv av fåglar, handkolorerade, ca 33x27 cm
Smärre fläckar
791974
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här