Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Kossan", signerad L. Jirlow, 165/310, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bladmått ca 48x65 cm

Gulnader

791975

2020-07-12