Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, samt två vägglampor, England, målat porslin, Arts and crafts, signerade, diameter taklampa ca 23 cm, höjd vägglampor, ca 33 cm
Slitage
791978
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här