Golvlampa mässing
2020-07-09
791980
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par 1900-talets mitt, stomme i mässing, höjd ca 140 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen