Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVASER, 2 st, 18/1900-tal, porslin, Kina, dekor med fåglar, höjd 28-29 cm

Slitage

791982

2020-07-07