Bruno Karlsson Stockholms slott

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNO KARLSSON (1927-2020): (2) Stockholm i vinterskrud, signerad och daterad Bruno Karlsson -97, numrerad 62/150 samt 104, färglitografi, bildmått ca 40x57 cm vardera

791983

2020-07-12