Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BUDDHA, 1900-tal, träskuren samt bemålad, höjd ca 35 cm

Bortfall av ytbehandlingen, nagg, slitage

791994

2020-07-12