Oljemålning Åke Wickström

Oljemålning Åke Wickström
Oljemålning Åke Wickström
Oljemålning Åke Wickström
Oljemålning Åke Wickström
Oljemålning Åke Wickström
Oljemålning Åke Wickström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): interiör, signerad Å.Wickström, olja på duk, ca 45 x 54 cm

791998

2020-07-14