Göran Folcker akvarell

Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell
Göran Folcker akvarell

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Motiv med dykare, signerad samt daterad 70, akvarell, ca 43x59 cm

792002

2020-07-12