Kurt Östervig Jason

Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason
Kurt Östervig Jason

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, sidobord, Jason, Danmark 1950/60-tal, teak, med tidningställ, höjd 60, 80x42

Bruksslitage

792003

2020-07-12