Charles Sjöholm Stockholm Svampen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Svampen - Kungsgatan, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 61x50 cm

792010

2020-07-12